سیستم پیامدهی نگین

شرکت شهرنوین در سال 1388 نرم افزارپیامدهی نگین را در اختیار کاربران خود قرار داد که امکان ارسال پیامک تکی و انبوه را برای تمامی کاربران خود فراهم‌ نموده است . بطوریکه مشترکین در هر نقطه از جهان میتوانند با دسترسی به اینترنت پیامک‌های خود را به سادگی برای پیش‌شماره‌های مختلف تلفن همراه ارسال نمایند و همچنین از امکانات جانبی همچون امکان دریافت پیامک وماژولهای پاسخگوی اتوماتیک ‍؛ استعلام ؛ مناسبت ها و سررسید و بانک اطلاعاتی مختلف بهره مند شوند .

ماژول ها و امکانات نگین

یکی از ساده‌ترین روش‌های اتصال به سیستم پیام‌دهی نگین جهت ارسال پیامک‌ها وب سرویس و همچنین ارسال و دریافت از طریق URL می باشد .

این ماژول برای هر کدی که از سمت مشتریان شما در هر ساعت از شبانه روز ، دریافت میکند پاسخ تعریف شده شما را ارسال میکند ، برای مثال برای کد 1 آدرس و کد 2 شماره حساب ارسال می نماید.

در شرايطي كه به علت مشغله كاري بالا يا در دسترس نبودن اينترنت و كامپيوتر قادر به ارسال پيام نباشيد و يا براي يادآوري انجام كاري بخواهيد پيامي در زمان خاصي به موبايل شما و یا اشخاص مورد نظرتان ارسال شود، اين ماژول كاربردي خواهد بود

بررسی اصالت کالا ها توسط دریافت کد استعلام کالا از سمت مشتریان شما

ارسال پیامک تبریک روز تولد و سالگرد ازدواج با متن دلخواه شما ، برای افرادی که مشخصاتشان در دفتر تلفن ثبت نموده‌اید بر عهده این بخش از سیستم پیامدهی است .

محتوای بانک اطلاعات سیستم پیامدهی نگین که شامل تفکیک مشاغل ، جنسیت ، رده سنی و مناطق پستی سراسر کشور می¬باشد ، حاصل صدها ساعت داده‌کاوی و صرف مقادیر قابل توجهی از منابع انسانی و مالی می‌باشد. این بانک در مقایسه با سایر بانک‌های اطلاعات شماره موبایل موجود در کشور، صحت بسیار بالایی داشته و پیش از عرضه بارها مورد تست و بررسی قرار گرفته است. امید است با بهره‌گیری صحیح، تبلیغاتی بیش از پیش هدفمند داشته باشید

در صورتیکه نیاز به یادآوری زمان اتمام قرارداد ها و بیمه نامه ها و .. جهت تمدید را دارید این ماژول برای شما کاربردی خواهد بود .