بانک اطلاعات موبایل مشاغل و جنسیت


از مهمترین مهارت‌ها در عملیات فروش، شناختن جامعه هدف جهت ِ عرضه‌ی کالا یا خدمات می‌باشد؛

بانک اطلاعات مبایل، دیتابیسی جامع از شماره‌های تلفن‌همراه در سرتاسر کشور و از تمامی اوپراتورهای همراه، با دسته بندی شغل، جنسیت، رده‌بندی سنی، کدپستی، شهر و استان.

 امکان ترکیب هریک از این بانک‌ها با یکدیگر از مزایای رقابتی برجسته سیستم پیامدهی نگین است که دائماً به‌روز شده و ابزار و اطلاعات مناسبی برای تبلیغات انبوه و در جهت بهبود امر اطلاع رسانی خواهد بود.


ماژول خزانه داری نرم افزار حسابداری هما


تعاریف تنخواه، صندوق و بانک با امکانات هوشمند، در نرم افزار هما امکان تخصیص تنخواه و صندوق‌های نقدی به کاربران مجزا با سطوح دسترسی مختلف می‌باشد.
بارگزاری صورتحساب بانک، سقف هزینه تنخواه، گزارش‌های کامل و انواع خروجی از عملیات‌خزانه، تعریف دسته چک، صدور انواع چک نقدی و مدت‌دار، ثبت فوری اسناد دریافتنی و ثبت سند خودکار، دریافت/پرداخت سریع هنگام ثبت نام،عملیات کامل چک(واگذاری به حساب،وصولی، برگشتی، عودت و ...)، یادآوری زمان سررسید چک‌های صادره و دریافتی به مسئولین و نیز طرف حساب، قسط‌ بندی اتوماتیک ثبت‌نام‌های انجام‌شده، پیگیری خودکار اقساط، امکان پرداخت آنلاین اقساط، مدیریت اقساط، گزارشات و کلیه امور مرتبط با استفاده از ماژول خزانه در نرم افزار حسابداری و فروش هما به‌راحتی امکان‌پذیر است.


نرم افزار پرسشنامه آنلاین


ماژول داده‌پردازی هُما با امکان طرح پرسش و پاسخ به نحو دلخواه درحالِ‌حاضر برترین ابزار فارسی جهت جمع‌آوری اطلاعات از مخاطبین محسوب می‌گردد. این امکان را به مدیران، دانشجویان، روانکاوان، روانشناسان، مؤسسات آموزش‌عالی نمودارهایی نیز جهت مقایسه و ارزیابی عملکرد بر‌اساس نظرات مشتریان ارائه می‌کند.
کاربران این امکان را خواهند داشت تا با طراحی انواع پرسشنامه و پاسخنامه به شکل و فرمت دلخواه و ایجاد انواع فرم‌های نظرسنجی(تستی، تشریحی، چندانتخابی و...) برای فرم‌های خروجی، عملیاتِ تبادل اطلاعات را در فرآیند پرسش، کنترل، و ساماندهی نمایند.


نرم افزار سی آر ام CRM


مدیریت ارتباط با مشتری در سازمان‌ها برای شناسایی، ترغیب، گسترش، اطلاع رسانی و حفظ و ارائه خدمات بهتر به مشتریان ایجاد‌شده است. این ماژول در راستای ارائه خدمات بهتر به مشتریان از چند بخش کاربردی تشکیل شده است که مدیریت متمرکز آنها در ماژول (CRM) انجام می‌شود. ارتباط قوی‌تر با مشتریان ایجاد کرده و همچنین به کاربر اجازه می‌دهد بازاریابی تلفنی را در محیط کسب و کار خویش راحت‌تر مدیریت نماید. از جمله امکاناتی که در اختیار کاربر قرار می‌دهدامکان ثبت وضعیت مکالمه انجام شده و نقطه نظر کارشناس و همچنین تعیین تاریخ و ساعت تماس بعدی که در این صورت قبل از سر رسید موعد تماس به کارشناس مربوطه از طریق پیامک و آلارم سیستمی، و... یادآوری می‌شود؛ همچنین امکان ارسال پیام‌های آماده، لینک فایل و یا پیام‌های‌خاص از طریق ارسال پیامک و یا ایمیل در این ماژول محقق می‌شود.


صندوق فروشگاهی پوز آنلاین


انجام تمامی معاملات ریز و درشت شما به‌صورت آنلاین و وصول مطالبات از راه دور، با این ماژول در نرم افزار هما ممکن شده است، ماژولی که بسیار مناسب برای رستوران‌ها، سوپرمارکت‌ها، مراکز خدماتی، باشگاه‌های ورزشی، سالن‌های آرایشی، مشاغل کوچک و بزرگ خانگی و آژانس‌های مسافرتی و بسیاری از اصناف دیگر می‌باشد.

 با در اختیار داشتن نرم افزار فروشگاهی و درگاه پرداخت آنلاین هما، شما قادر خواهیدبود از وب-سرویس درگاه پرداخت آنلاین که یکی از خدمات رایگان و بینظیر گروه نرم افزاری هما می باشد، جهت برقراری ارتباط بین وبسایت خود و درگاه پرداخت به حسابتان بهره مند گردید، به همین منظور از درگاه پرداخت آنلاین فعال شده در نرم افزار فروش آنلاین هما استفاده نمایید. خدمات وب سرویس درگاه آنلاین، رایگان بوده و هیچ گونه هزینه ای بابت کارمزد شامل نمی شود.


نرم افزار مدیریت محله شهرداری


نسخه مدیریت محله‌های شهرداری تهران، به شما این امکان را می‌دهد تا کلیه امور ثبت‌نامی، پورسانت و تخفیف‌های اساتید و گزارش عملکرد سازمان را در فضای امن و پر سرعت، مدیریت و کنترل نمائید؛ نرم افزار مدیریت سرای محله شهرداری هما، دارای ابزاری بسیار مدرن جهت تعریف آلبوم تصاویر بهازای هر دوره، کلاس، و انواع خدمات و کالاها، همچنین تعریف کالاها و خدمات تکرار شونده ازقبیل آبونمان، شهریه‌ها، اجاره بهاء و...؛ امکان اعمال تخفیف گروهی به ازای اعضاء و یا خدمات، تخصیص فایل ضمیمه به خدمات و دوره‌ها و قابلیت دانلود آن، تعریف کالا و خدمات با موجودی منفی، تعریف خدمات و کالاهای همراه نیز از امکانات متنوع وکارآمد این ماژول می‌باشد.
با استفاده از نرم افزار مدیریت سرای محله شهرداری هما، امکان ثبت‌نام فوری و هوشمند بسیار ساده و سریع ممکن خواهد بود تعریف اعضاء و مراجعین جهت ثبت نام، تعریف مدرسین و پیمانکاران، امکان مشخص نمودن درصد پورسانت مدرسین و پیمانکاران، صدور صورتحساب با سرعت بسیار بالا و تطابق با بار‌کد‌خوان(مناسب فروش کالاها، خدمات، محصولات فرهنگی و کتاب و ...)، امکان پرداخت آنلاین صورتحساب‌ها دراین ماژول موجود بوده و قابل بهره برداری‌ست.


نرم افزار انبارداری


در نرم افزار حسابداری هما پس از تعریف و رده‌بندی انبارها و کالاها، کلیه عملیات ورود و خروج کالا را مدیریت، و علاوه بر عملیات انبار، عملیات ريالی نیز با مرتبط شدن ماژول انبار با ماژول حسابداری، خرید، فروش و کلیه‌ی بخش‌های سیستم امکان‌پذیر است.

به طور کامل امور انبار خود را مدیریت کرده وگزارش درستی از وضعیت موجود انبار در دست داشته باشید،جابجایی بین انبارها، کاردکس‌های دستی، مشاهده موجودی‌انبارها، فاکتورهای‌صادره، کالاهای فروش‌رفته و همچنین تعریف دوره‌های انبارگردانی و ثبت ورود و خروج کالاها به انبار، از امکانات این ماژول می‌باشد.


نرم افزار حسابداری


نرم‌افزار حسابداری هما به جز سه سطح اصلی حسابداری (گروه-کل-معین) برای دقیق‌تر مشخص کردن هر هزینه، چندین سطح دیگر در اختیار کاربر قرار داده‌است. در این بخش کاربر می‌تواند سرفصل، رده بندی و سطوح مختلف را تعریف کند، همچنین می‌توان در بخش مرور اسناد به صورت دستی سند جدید مالی ثبت کرد و مروری داشت برروی تمامی اسناد مالی و یا به تفکیک ماه و یا سال گزارشی از اسناد بازه مورد نظرتهیه‌ کرد و یا در بخش معین اشخاص، مراودات مالی با طرف حساب مورد نظر را مشاهده کرد، یکی دیگر از زیر بخش‌های حسابداری دریافت و پرداخت است که اجازه ثبت چک و یا دریافت‌ها و پرداخت‌های نقدی و واگذاری آنها به فاکتور، طرف حساب، تنخواه، صندوق و بانک را به کاربر می‌دهد. سیستم حسابداری هما، با جمع آوری و حفظ اطلاعات مالی، به‌صورت اتوماتیک و دستی، از بخش های مختلفِ ماژول‌های سیستم و تحلیل و انطباق دقیقِ داده‌ها، انواع گزارش‌های مالی و لحظه‌ای را از وضعيت سازمان در ابعاد مختلف ارائه می‌دهد.


نرم افزار پیامدهی نگین


سیستم پیامدهی نگین (SMS Management System) از اولین و پرکاربرترین پنل‌های پیامدهی کشور محسوب می‌گردد. در سال 1388 به بازار معرفی شده و هم‌اکنون با حدود 30.000 کاربر در سراسر ایران با امکانات متنوع و استفاده آسان و سریع از محبوب‌ترین‌های این صنعت به‌شمار می‌رود.
پنل پیامدهی شرکت فناوران نگین شهرنوین «نگین»، ماژولی توانمند جهت ارسال و دریافت و پردازش پیام کوتاه‌(SMS)است که است که کاربران این سامانه بدون نیاز به هیچ‌گونه سخت‌افزار و تجهیزات جانبی و تنها با استفاده از این پنل، به‌صورت آنلاین می‌توانند از تمامی امکانات سامانه جهت اطلاع رسانی و سایر قابلیت‌های ارائه شده با استفاده از پیام کوتاه بهره‌مند گردند.


نرم افزار مدیریت فروش


عمده‌ترین دغدغه مدیران، ساماندهی سیستم فروش در سازمان است. نرم‌افزار هما، این امکان را برای مدیران فراهم می‌کند که کلیه عملیات فروش اعم‌ از صدور پیش فاکتور و فاکتور فروش، ثبت سند خودکار و عملکرد نیروی انسانی و ... را به سادگی مدیریت با استفاده از نرم افزار مدیریت فروش هما، شما می‌توانید کلیه عملیات فروش را خود کنترل کرده و بهبود بخشید.

و عملیاتی از قبیل ارتباط با مشتری، پروژه‌های فروش، پروژه‌های پیمانکاری، بازرگانی، با کاهش خطا و بهبود بازدهی نیروی انسانی با پکیج مدیریت فروش هما امکان‌پذیر می‌باشد.


shahreNovin software, CRM, CSM, online POS, homa, Negin

همکار ما باشید!

به‌منظور اخذ نمایندگی فروش شهر نوین از هر نقطه ایران، لطفا با واحد بازرگانی هماهنگی‌های لازم را انجام داده و به مجموعه همکاران ما بپیوندید.

برخی از کاربران نرم‌افزار هُما