درباره همدیگه

افزونه قدرتمند نرم افزار هُما

همدیگه ساده: باشگاه مشتریان داخلی و کوچک خود را مدیریت کنید.

همدیگه جامع: از باشگاه مشتریان تعاملی شبکه بهر‌مند شوید و هر مسئولیتی را به ما بسپارید.

چرا همدیگه؟

همدیگه محصولی از شرکت شهرنوین است که بر پایه سایر محصولات این شرکت به صورت 360 درجه استوار شده است. این نرم‌افزار یکپارچه به تنهایی کلیه نیازهای یک کسب‌و‌کار را پوشش می‌دهد.

نیروهای متخصص همدیگه با تأکید بر یکپارچگی برنامه وفاداری با فرهنگ کسب‌و‌کار منحصر‌به‌فرد شما مؤثرترین سناریوی باشگاه مشتریان را برایتان تعریف کرده، کارت‌های عضویت مخصوص شما را طراحی و بسته سفارشی مخصوص شما را در کوتاه‌ترین زمان آماده کرده، تحویل خواهند داد. تیم آموزش جهت تسهیل استفاده از نرم‌افزار و تیم پشتیبانی آماده خدمت‌گزاری در هر زمان از شبانه‌روز خواهند بود.

شما می‌توانید با استفاده از طرح جامع همدیگه با برندهای مکمل خود همکاری نمایید. رسیدگی به امور مشتریان شما، اطلاع‌رسانی مداوم، به‌روز رسانی، پشتیبانی و تبلیغات از دیگر خدمات تحت پوشش همدیگه جامع هستند.

افتخار می‌کنیم که دارای تجربه راه‌اندازی باشگاه مشتریان برای تعداد زیادی کسب‌و‌کار مشابه کار شما هستیم. همدیگه فضایی صمیمی برای جمع‌آوری مشتریان دور هم، معرفی اجناس و محصولات شما و تشویق به خرید بیشتر با ارائه خدمات جدید را ایجاد می‌کند.

همدیگه به صورت هوشمند و اتوماتیک، پروسه عضویت مشتری و دادن اعتبار و امتیاز را در کوتاه‌ترین زمان در عین سادگی ممکن می‌سازد. تشخیص تمامی آفرها و سیستم‌های اعتبار‌دهی بعد از برنامه‌ریزی های اولیه به‌صورت اتوماتیک انجام خواهد شد.

قابلیت انعطاف و گسترش همدیگه این امکان را می‌دهد که با خیال راحت به موازات پیشرفت کسب‌و‌کارتان، بتوانید به تعریف شعب مختلف، دسته‌بندی مشتریان بر اساس میزان وفاداری، امکان تعامل با سایر کسب‌و‌کار‌ها و اجرای مدل‌های مختلف بازاریابی فکر کنید. با همدیگه به راحتی می‌توانید کلیه این تغییرات را در باشگاه مشتریان خود طراحی و پیاده‌سازی کنید.