تعریف کالا و خدمات در نرم افزار هما


برای تعریف کالا و خدمات در نرم افزار هما امکانات بسیار پیشرفته و کاربردی تعبیه شده است که به مدیران این امکان را خواهد داد تا کالاها و خدمات خود را در انواع مختلف و با تنظیمات متنوع وارد نرم افزار کنند. امکان تعریف کالای نامحدود و کالاهایی از جنس خدمات نیز در سیستم هما براحتی امکان پذیر است و به نوعیست که نرم افزار به طور اتوماتیک عملیات نگهداری و تضمین صحت عملکرد بخشهای مختلف از جمله بازرگانی و انبار را انجام خواهد داد; قابلیت بینظیر هما در تنظیمات کالا و خدمات، امکانات بسیاری را برای کنترل فرآیندهای فروش فراهم میکند. قابلیتهایی مانند موجودی نامحدود، موجودی منفی، کنترل موجودی، کالای همراه و ده‌ها قابلیت کاربردی دیگر.


تعریف مشتری; تامین کننده و پیمانکاران فروش


به جرات میتوان بیان نمود که کاملترین شکل از اطلاعات طرف حساب، تامین کننده، پیمانکار، کارشناس فروش و سایر افراد مرتبط با پروسه بازرگانی در نرم افزار هما پیاده سازی شده است. اطلاعاتی از قبیل اشخاص حقوقی/حقیقی، موقعیت جغرافیایی، زمینه فعالیت، شماره موبایل و آدرس ایمیل و بسیاری داده های مفید و کاربردی دیگر; همچنین نرم‌افزار حسابداری هما قابلیت تشخیص صحت اطلاعات وارد شده را نیز دارد و از بروز خطای کاربری تا حد امکان جلوگیری به عمل می‌آورد.

در مورد مقوله پیمانکاران فروش نیز در امکانات خاصی درنرم افزار هما طراحی شده که این افراد براحتی قابل معرفی هستند و در دوره های مشخص شده سیستم هما قادر است محاسبات مربوط به هر پیمانکار را نیز به طور خودکار انجام دهد. مبنای این محاسبات کالاهای تعریف شده و تنظیمات آن است که به درصد تعیین شده نیز حساس است.


صدور فاکتورها و اسناد فروش


در نرم افزار هما صدور انواع پیش فاکتور، فاکتور فروش، فاکتور خرید، فاکتور برگشت از فروش، فاکتور برگشت از خرید، فاکتور رسمی به شکل کاملا اتوماتیک انجام می شود; صدور سندهای مالی فاکتورها نیز در سیستم هما طوری طراحی شده که کاملا اتوماتیک و بدون دخالت اپراتورها انجام گردد.

جالب است که فاکتورهای رسمی به طور اتوماتیک و با توجه به پیش فاکتورهای قطعی و یا تسویه شده نیز صادر خواهند شد.

در صدور سند فاکتورها میتوان تنظیم نمود که نرم افزار حین صدور سند، ریز اقلام فاکتور را نیز در سند مالی درج نماید و یا به صورت یکجا سند را صادر کند که اختیار آن به دست مدیر سیستم است.


صدور اسناد مرتبط با بازرگانی و اسناد فاکتورها


نرم افزار هما با رویکردی مدرن و دقیق به مدیر مالی این امکان را داده است که صدور کلیه اسناد فاکتورها و دریافت/پرداخت را اتوماتیک کنند تا کاربران حین کار با نرم افزار و بدون نیاز به تخصص موجب ایجاد سندهای مربوطه بشوند. این امر از لحاظ کاهش هزینه های مالی و افزایش دقت و سرعت در بخش حسابداری سازمان ها بسیار حائز اهمیت است.

از آنجا که نرم افزار هما تنظیمات مربوط به صدور سند اتوماتیک را نیز قبول میکند، دغدغه نوع تشکیل سند و ترکیب بندی سند مالی نیز قبلا در سیستم مالی هما رفع و رجوع شده است.


پیگیری اتوماتیک سفارشات و پیش فاکتورها توسط نرم افزار


نرم افزار مدیریت فروش هُما با دقت بسیار بالا وبصورت کاملاً هوشمند نسبت به فرآیندهای فروش سازمان شما، کلیه سفارشات معوقه و تا رسیدن به مرحله پرداخت و تسویه پیگیری نموده در واقع ابزار کمکی کاملی برای کارشناسان فروش و مالی است. سیستم هما قادر است با امکانات هوشمند در مقوله مدیریت فروش و مدیریت بازرگانی، دستیار بسیار قابلی برای کارشناسان فروش هر شرکت و سازمانی باشد; مدیران فروش با استفاده از امکانات هوشمند نرم افزار هما عملکرد تیم بازرگانی خود را تا چند برابر افزایش خواهند داد.

احتمالا نرم افزار هما تنها نرم افزار موجود در زمینه مدیریت فروش است که قادر از کاملا مستقل پیگیری سفارشات معلق و یا پیش فاکتورهای معوقه را انجام داده و تا رسیدن به سرانجام از طریق پیامک و ایمیل به طور ممتد به انجام برساند.


مدیریت اقساط; قسط بندی فاکتورها; پیگیری اقساط معوقه


شاید به نظرتان رویایی بیاید که یک نرم افزار قادر است تمام مراحل ایجاد، اطلاع رسانی، پیگیری و وصول اقساط را در سازمانتان به عهده بگیرد و حتی با ایجاد بستر مناسب جهت پرداخت آنلاین یک مدیر اقساط کامل در کنارتان باشد.

رویکرد نرم افزار هما به اقساط بسیار کاربردی، جالب و دقیق است. این سیستم قادر است مبالغ مشخص از فاکتورهای فروش را به طور اتوماتیک قسط بندی نموده، اقساط را سر موعد مقرر برای مشتری شما ارسال نماید، پرداخت اقساط را از طریق SMS و eMail پیگیری نموده و وصول شدن کامل دنبال کند تا در نهایت مشتری قادر باشد به صورت آنلاین در کوتاه ترین زمان ممکن مبلغ قسط را پرداخت و آن را تسویه نماید.


دریافت/پرداخت; حسابداری فروش


دریافت و پرداخت مالی نیز در نرم افزار حسابداری هما توسط کارشناسان فروش و یا حسابدار فروش قابل انجام است; عملا نیازی به ثبت اسناد مالی توسط حسابدار و یا مدیر مالی نیست.

به دلیل سادگی فرآیندهای نرم افزار هما این امر بیش از پیش تسهیل شده و حتی کاربران تازه‌کار نیز به‌سادگی می‌توانند فاکتورها، اقساط و حتی بدهی‌های معوقه مشتریان را در سیستم ثبت نموده و یک سند مالی کاملا استاندارد در پس زمینه صادر خواهد شد که به طور همزمان در ماژول حسابداری قابل رویت و گزارش گیری خواهد بود.

یکپارچگی بینظیر هما در مدیریت اسناد فروش و عملیات دریافت و پرداخت; شگفت زده تان خواهد نمود.


پرداخت آنلاین فاکتورها و اقساط; درگاه پرداخت بانکی اختصاصی; عدم نیاز به ای نماد


رویایی است ... نرم افزاری برای آینده کسب و کار شما ... یکپارچگی به معنای واقعی !!!

با نرم افزار هما هرگز نیازی به یک وب سایت فروش آنلاین مجزا ندارید. ماژول پرداخت آنلاین نرم افزار هما، این امکان را بوجود آورده که فاکتورهای صادره (که از طریق SMS و eMail به مشتریان اعلام شده‌اند) از راه دور پرداخت و تسویه شوند; صدور سند مالی اتوماتیک با فرآیند انجام شده نیز از کل پروسه را تسهیل نموده است. اخذ درگاه اینترنتی به نام سازمان شما و بدون نیاز به طی مراحل پیچیده، از خدمات شهر نوین به‌شمار می‌رود که در کنار خدمات بینظیر شهر نوین تجربه بسیار شگفت انگیزی را در زمینه تجارت الکترونیک برایتان به همراه خواهد آورد.


پنل خدمات مشتریان; Customer Service Management


ماژول CSM نیز از ابداعات شهر نوین است که تاکنون در نرم افزارهای تحت وب بدین شکل ارائه نشده است. به‌طور خلاصه نرم افزار هما یک دسترسی مجزا نیز برای مشتریان شما فراهم می‌آورد که از آن طریق می‌توانند وارد پنل اختصاصی خود شده و خدماتی از قبیل مشاهده صورتحساب، خرید کالا و خدمات، رزرو خدمات و کالا، خرید آنلاین، پرداخت صورتحساب، مشاهده حساب مُعین و سایر موارد مرتبط را بطور مستقیم و 24 ساعته در نرم افزار دریافت کنند.

این ماژول همچنین امکان به اشتراک گذاردن فایل‌ها را فراهم نموده. مشتریان قادر خواهند بود اطلاعات و فایلهای ضروری را با شما .به اشتراک بگذارند


محاسبه پورسانت فروش; جداول پورسانت; گزارش جامع فروش


مدیران فروش و حسابداران غالبا در محاسبه پورسانت ماهیانه کارشناسان فروش در پایان دوره دچار دردسرهای فراوانی می‌شوند. مبالغ فروش قطعی، تخفیفات، مبالغ وصولی و تسویه شده، برگشت از فروش و سایر پارامترهای موجود غالبا مسئولان را وادار به محسبات دستی و طاقت فرسا می‌نماید چرا که امکان بروز مغایرت در این مقولات بسیار بالا و کاملا معمول می باشد. تمام موارد ذکر شده در یک آن توسط نرم افزار هما انجام خواهد شد که خروجی آن یک لیست تفکیکی و گزارشی جامع از ریز عملکرد کارشناسان ه همراه صورت وضعیت هر کارشناس ضمیمه شده است.

ماژول پورسانت هما تمامی دغدغه‌های ذکر شده را به نحوی مطمئن، سریع و ساده برطرف نموده و گزارشات جامعی از عملکرد کارشناسان فروش ارائه خواهد داد. این سیستم به مدیران فروش امکان طراحی و استفاده همزمان از چندین جدول پورسانت مختلف را میدهد.


گزارش ارزش افزوده; صورت معاملات فصلی خرید و فروش


کلیه گزارشات لازم به‌منظور جمع‌بندی عملکرد ماهیانه و فصلی در نرم‌افزار هُما گنجانده شده است. محاسبه اتوماتیک گزارش ارزش افزوده، گزارش فصلی، تهیه صورت معاملات فصلی 3 ماهه به‌طور کاملا خودکار در سیستم هُما انجام می‌گردد. نرم افزار هما میتواند فروش رسمی و غیررسمی سازمان را از هم تفکیک نموده و بر اساس عملکرد رسمی سازمان، گزارشات ارزش افزوده و فصلی را تشخیص دهد، تطبیق نماید و گزارشات را تهیه کند.

امکان ارائه گزارشات ارزش افزوده و صورت معاملات فصلی به تفکیک عملیات خرید و فروش; در قالب استاندارد و آماده ارائه در سایت ارزش افزوده و بر اساس مصوبات و محدودیت های سالیانه در نرم افزار هما فراهم شده است.


shahreNovin software, CRM, CSM, online POS, homa, Negin
 • 1 تعریف ساده و سریع
 • 2 جزئیات کامل
 • 3 اطلاعات تماس متنوع
 • 4 تشخیص صحت اطلاعات
 • 5 بارگزاری فایل ضمیمه
مشاهده دموی آنلاین
shahreNovin software, CRM, CSM, online POS, homa, Negin
 • 1 تعریف کالا و خدمات
 • 2 کنترل موجودی
 • 3 نقطه سفارش
 • 4 کالای همراه
 • 5 آلبوم تصاویر کالا
مشاهده دموی آنلاین
shahreNovin software, CRM, CSM, online POS, homa, Negin
 • 1 جداول متعدد
 • 2 محاسبه اتوماتیک
 • 3 بازه‌های متعدد
 • 4 گزارش جامع
 • 5 تخفیفات، برگشتی و ...
مشاهده دموی آنلاین
shahreNovin software, CRM, CSM, online POS, homa, Negin
 • 1 ارزش افزوده
 • 2 گزارش فصلی
 • 3 خروجی استاندارد
 • 4 تفکیک رسمی/غیررسمی
 • 5 محاسبه کاملا اتوماتیک
مشاهده دموی آنلاین
shahreNovin software, CRM, CSM, online POS, homa, Negin
 • 1 قسط‌بندی فاکتور
 • 2 یادآوری اقساط
 • 3 تسویه آنلاین
 • 4 سند اتوماتیک
 • 5 کاملا خودکار
مشاهده دموی آنلاین